Pn-Pt: 8.00 - 16.00

Bysina 152, 32-400 Myślenice, Kraków

Frezowanie CNC Kraków, Myślenice

Frezowanie CNC 2D / 3D Kraków

Maksymalna precyzja wykonania, możliwość tworzenia nawet bardzo skomplikowanych kształtów, krótki czas produkcji – to podstawowe, ale nie jedyne zalety, jakie ma frezowanie CNC. Firma fabrycut mieszcząca się w Myślenicach koło Krakowa oferuje usługi CNC 2D i 3D dla przedmiotów wykonanych z drewna, dibondu,  MDF, sklejki, płyty meblowej, styroduru, HDF i wielu innych. Poznaj naszą ofertę oraz możliwości, przekonaj się, że obróbka CNC to nasza specjalność, dlatego warto nawiązać z nami współpracę!

Na czym polega obróbka CNC Kraków?

W naszej firmie znajdującej się w niedużej odległości od Krakowa wykorzystujemy sterowanie CNC, by zapewnić innowacyjne rozwiązania i maksymalną precyzję wykonania zleceń. Aby zapewnić najlepsze efekty, oferujemy wsparcie na etapie modelowania i konstrukcji, wykorzystując specjalistyczne programy CAM/CAD. Wyjaśnijmy jednak najpierw, czym jest frezowanie CNC i szerzej obróbka CNC. Frezowanie CNC to rodzaj obróbki skrawaniem, w którym ruch obrotowy wykonuje narzędzie, a ruch posuwowy jest wykonywany również przez narzędzie lub przez przedmiot obrabiany. W odróżnieniu od tradycyjnych metod skrawania, w przypadku metod CNC, sterowanie maszyną skrawającą przejmuje komputer, co zwiększa produktywność stanowiska, precyzję oraz skraca czas realizacji. Osie frezarek numerycznych mogą być sterowane indywidualnie lub jednocześnie z posuwami, dzięki czemu wycinanie CNC daje możliwość stworzenia bardzo skomplikowanych form. Frezowanie 3D Kraków umożliwia stworzenie elementów, w których występują, zarówno powierzchnie wklęsłe, skośne, jak i wypukłe. Urządzenie, które działa jednocześnie w trzech osiach, szeroko wykorzystywane jest w przemyśle: motoryzacyjnym, lotniczym, maszynowym – tam, gdzie wymagana jest maksymalna dokładność i powtarzalność.

Frezowanie Kraków
Frezowanie CNC Kraków

Cięcie CNC Kraków - zalety

Oprócz wskazanych wyżej: doskonałej precyzji, niedługiego czasu wykonania, możliwości tworzenia kształtów, których nie wytworzy się za pomocą tradycyjnych metod obróbki, cięcie CNC ma również inne zalety. To możliwość obróbki drewna, mdf, dibondu i innych materiałów, zarówno w pojedynczych egzemplarzach, jak i wielkich seriach. Niezbędne narzędzia do wytworzenia kolejnych egzemplarzy są przechowywane w pamięci komputera, zatem możliwe jest odtworzenie kształtu po czasie lub wprowadzenie jedynie nieznacznych modyfikacji do projektu. Pozwala to na znaczną oszczędność czasu oraz kosztów, które są ponoszone na projekt. Dokładne odwzorowanie projektu umożliwia również oszczędność materiału. Frezowanie CNC jest metodą bardzo uniwersalną – sprawdza się w wielu branżach – oprócz przemysłu ciężkiego, także w spożywczym czy branży reklamowej. W naszej pracowni jesteśmy w stanie wykonać realizacje zarówno o standardowych rozmiarach, jak i niewielkich, precyzyjnych kształtach.

Frezowanie MDF - cennik

Cena za frezowanie mdf, podobnie jak za obróbkę innych materiałów, jest liczona w oparciu o następujące parametry: rodzaj materiału, jego grubość, długość linii frezowania. Przy stałej współpracy istnieje możliwość negocjacji cen i uzyskania atrakcyjnych rabatów. Większe lub powtarzalne zamówienia również objęte są niższymi cenami. W celu uzyskania wyceny zlecenia, prosimy o wypełnienie formularza.

Usługi CNC Kraków - Fabrycut to najlepszy adres

Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości usług, które spełniają wszelkie oczekiwania zleceniodawców. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom, oferujemy kompleksowe rozwiązania: od projektu, poprzez obróbkę, po transport. Zatrudniamy wykwalifikowanych ekspertów w branży, używamy najnowocześniejszego sprzętu – wszystko po to, by zapewnić konkurencyjne i wyróżniające się na rynku usługi. Dowodem na to, że dobrze wykonujemy swoją pracę, są pozytywne opinie wyrażane przez klientów. Mamy doświadczenie we współpracy z branżami takimi jak: przemysł, architektura, wzornictwo, reklama, branża artystyczna, budownictwo, stolarstwo oraz inne. Dołącz do grona zadowolonych klientów – wyślij zapytanie, a na pewno znajdziemy idealne dla Ciebie rozwiązanie. Wypełnij formularz dostępny na stronie, napisz na adres e-mail lub zadzwoń, by poznać ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb.